פוסטים

פינוי אסבסט מחירון

מדריך מקיף להבנת העלויות השונות הכרוכות בפינוי אסבסט. המחירון שלנו מפרק את הגורמים המשפיעים על העלות, מה שמבטיח שקיפות ואמינות בשירותינו.

הבנת פירוט המחירים שלנו

ב'גג הנגב' אנו מאמינים בשקיפות בכל הנוגע למבנה התמחור שלנו להסרת אסבסט. אנו מבינים שעלות פינוי האסבסט יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים. פירוט המחירים שלנו לוקח בחשבון את הגורמים הללו כדי לספק לך הבנה ברורה על מה אתה משלם.

ראשית, לגודל ולמורכבות של פרויקט פינוי האסבסט תפקיד משמעותי בקביעת העלות. פרויקטים גדולים יותר או כאלה הדורשים טכניקות הסרה מורכבות יותר עשויים לגרור עלויות גבוהות יותר בשל הזמן, המשאבים והמומחיות הנוספים הנדרשים להשלמת העבודה בצורה בטוחה ויעילה.

שנית, מיקומם של החומרים המכילים אסבסט  משפיע גם על המחיר. לוחות אסבסט הממוקמים באזורים שקשה להגיע אליהם, כגון תקרות או חללים סגורים, עשויים לדרוש הכנה נרחבת יותר וציוד מיוחד, וכתוצאה מכך עלויות מוגברות.

בנוסף, סוג ומצב האסבסט משפיעים על המחיר. סוגים מסוימים של אסבסט, כגון אסבסט פריך, הם מסוכנים יותר ודורשים אמצעי זהירות נוספים במהלך ההסרה, מה שעלול להשפיע על העלות הכוללת. מצב האסבסט, בין אם הם מתדרדרים או שלמים, יכול גם להשפיע על המורכבות והעלות של תהליך ההסרה.

יתר על כן, רמת זיהום האסבסט בסביבה היא גורם נוסף שיש לקחת בחשבון. אם סיבי האסבסט התפשטו מעבר למקור הראשוני, ייתכן שיהיה צורך באמצעים נוספים על מנת להבטיח ניקוי יסודי ולמנוע זיהום נוסף, שעלול לגרור עלויות נוספות.

לבסוף, פירוט המחירים שלנו כולל את העלות של פינוי נכון וניהול פסולת. האסבסט מסווג כפסולת מסוכנת ויש לפנותו בהתאם לתקנות מחמירות. עלות ההובלה והסילוק של החומרים המכילים אסבסט בצורה בטוחה וחוקית נלקחת בחשבון בתמחור שלנו.

"איך אפשר לחסוך בפינוי אסבסט?"

כאשר מדובר על פינוי אסבסט, העלות עשויה להשתנות בהתאם למספר גורמים. גודל ומורכבות הפרויקט, מיקומו של האסבסט ורמת הזיהום, כולם משחקים תפקיד בקביעת המחיר. בנוסף, לחברות שונות עשויות להיות מבני תמחור שונים על סמך הניסיון, המומחיות והציוד שהן משתמשות בהן. חשוב להבין שלמרות שהמחיר הוא בהחלט גורם שיש לקחת בחשבון, הוא לא צריך להיות הגורם הקובע הבלעדי בבחירת שירות פינוי אסבסט.

דרך אחת לחסוך בפינוי אסבסט היא יזום. בדיקה קבועה של הנכס שלך לאיתור אסבסט וטיפול בכל בעיה בשלב מוקדם יכולה לעזור למנוע מהזיהום להתפשט ולהתייקר להסרה. על ידי התייחסות מיידית לחששות הקשורים לאסבסט, אתה יכול להימנע מהליכי הפחתה נרחבים ומהעלויות הנלוות.

הקשר בין איכות לעלות: 'אתה מקבל מה שאתה משלם עליו!'

בכל הנוגע לפינוי אסבסט, יש קשר ישיר בין איכות השירות לעלות הכרוכה בכך. פינוי אסבסט הוא משימה מיוחדת מאוד הדורשת אנשי מקצוע מיומנים וציוד ספציפי על מנת להבטיח פינוי בטוח ואפקטיבי. עלות העסקת חברת פינוי אסבסט נחשבת עשויה להיראות גבוהה יותר בהשוואה לאפשרויות אחרות, אך חשוב להבין כי אתה משלם עבור המומחיות והניסיון שאנשי המקצוע הללו מביאים לשולחן.

על ידי השקעה בשירות פינוי אסבסט מכובד, תוכל להיות בראש שקט בידיעה שתהליך הפינוי יתנהל בהתאם להנחיות ותקנות בטיחות מחמירות. לאנשי מקצוע אלו יש את הידע והכישורים הדרושים לזהות ולטפל בחומרים המכילים אסבסט בצורה בטוחה, תוך מזעור הסיכון לחשיפה לסיבים מזיקים. יש להם גם גישה לציוד מיוחד וציוד מגן, המבטיחים שהפינוי מתבצע ביעילות וללא פגיעה בבטיחות העובדים או הסביבה הסובבת.

מצד שני, בחירה בשירות פינוי אסבסט זול יותר ופחות מכובד עשויה להיראות בתחילה כפתרון חסכוני. עם זאת, חשוב לשקול את הסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים בהחלטה כזו. טכניקות הסרה לא נאותות עלולות להוביל לשחרור סיבי אסבסט לאוויר, ולהוות סכנה בריאותית משמעותית הן לעובדים והן לכל מי שנמצא בסביבה. יתר על כן, הסרה לא נכונה עלולה לגרום להסרה לא מלאה, מה שיוביל לבעיות עתידיות הקשורות לאסבסט ולעלויות גבוהות יותר לשיקום.

לידיעתכם:

העונש המירבי על גרימת מפגע, או אי נקיטת אמצעים מיידיים למניעת המשך המפגע, הפסקתו וצמצום הסיכון הנובע ממנו, ואי מילוי אחר הוראות הממונה המפורטות במסמך זה הוא שנתיים מאסר או קנס בגובה 452,000 ,₪ ואם בוצעה העבירה ע"י תאגיד- כפל הקנס האמור, או עיצום כספי בסכום של 400,000 ₪ ליחיד או 800,000 ₪ לתאגיד.

הבנת המחירון לפינוי אסבסט מבטיחה שתקבל את התמורה הטובה ביותר לכספך. זכור כי בטיחות ואיכות העבודה הן קריטיות בעת התמודדות עם אסבסט. בחר תמיד בשירות אמין גם אם זה אומר לשלם קצת יותר.

לייעוץ חייגו: 050-5256711 – יעקב ליבוביץ חברת 'גג הנגב'

סיכוני אסבסט

פינוי גג אסבסט מחסן

סיכוני האסבסט

במסגרת המאמרים הנכתבים באתר בנושא האסבסט הריני להסב את תשומת ליבכם לסיכונים הכרוכים בכל הקשור לעבדות הסרת אסבסט .

מעט מאד מהלקוחות הפונים אלינו מבינים את חשיבות העסקת אנשי מקצוע העוסקים במלאכת הסרת האסבסט בצורה מקצועית .

פינוי אסבסט

הינה מלאכה הנדרשת לביצוע על ידי בעלי מקצוע שעברו הכשרה לעבודה פינוי ופירוק אסבסט .בנוסף לכל אלא שמנסים לחסוך בעלות הפירוק והפינוי שימו לב הנכם מסתכנים בעבירה פלילית במידה והפירוק של האסבסט עולה מעל 50 מטר שנחשב לעבודה מצומצמת . ישנם הוראות והסברים מפורשים למי מותר לבצע עבדת פירוק ופינוי עבודה בהיקף של 50 מ"ר שזה לבעל הנכס בעצמו או מי מבני משפחתו או חבריו בתנאי שלא יקבל תשלום בגין העבודה ויעמוד בכל התנאים שמוכתבים על ידי משרד איכות הסביבה בכל הקשור לפרוק ופינוי אסבסט .

חשיבות לבחירה של קבלן אסבסט

קבלן מוכר בעל ניסיון ובעל רישיון לעסוק בעבודת אסבסט ורישיונו בתוקף וזה ניתן לבדוק באתר של המשרד לאיכות הסביבה .ישנם קבלנים שאין ברשותם רישיון והם מצליחים לסבן אתכם הלקוחות ומבצעים עבודות פירוק אסבסט ללא היתר .או לחילופין מוציאים על שם קבלן אחר את ההיתר כאשר בפועל אינו רשאי לבצע עבודות אלו על שם אחר .

סיכון בבחירת קבלן שאין ברשותו ביטוח חבות מעבידים .

מסתבר שישנם עשרות קבלנים שפועלים בתחום ללא אישורים ומוכנים לבצע עבודות פירוק אסבסט בכל הנכם חשופים לתביעה אישית על ידי מחיר .בבדיקה קלה לבקש מהם אישור קבלן בתוקף של קבלן אסבסט בנוסף לבקש מהם ביטוח חבות מעבידים בתוקף לעובדיו .הנושא של ביטוח מאד חשוב היות ומדובר בעבודה מסוכנת שרובה נעשית בגובה וכל פציעה או נפילה על ידי הנפגע או משפחתו הזהרו מזה .

בחירת קבלן אסבסט מורשה הינה חובה לשקט שלכם .

חברת 'גג הנגב' עוסקת בכל הקשור לאסבסט במשך 63 שנה.

היום מנהל החברה עוסק בתחום פינוי האסבסט והינו דור שני שעסק בתחום הסיכוך והחיפוי ונותן פתרונות מקצועיים .

חברת גג הנגב תשמח לתת לכם שירות  – לפרטים חייגו: 050-5256711 יעקב ליבוביץ

זהירות גג אסבסט 

פינוי גג אסבסט

לקוח יקר !

קצת מחיי היום יום !

חורף קר הפעלה של מוצרי חשמל מידיי פעם גורמת עומס על ארון או קופסת חשמל הנמצאת במנים שלנו .

אף אחד מאיתנו לא בודק באופן שיגרתי את לוח החשמל עד שקורה קצר או מפסק שהל לעולמו ונדרש להחליפו .

אך מה קורה במידה ויש קצר הגורם להתלקחות אות לוח חשמל וזה למעשה מעלה אש שגורמת למוצר אחר בסביבה להתלקח וזה גורם לשריפה שפוגעת קשות בגג אסבסט שיש ברשותנו בכל מקום ובכל נכס שברשותנו .

גג אסבסט שנשרף מהווה בעיה חמורה היות והאסבסט התפרק לגורמים וסיבים של מינרל האסבסט מרחפים בכל מקום לאחר כיבוי השריפה .

לפנות או לפרק אסבסט בחלקו של הגג הינו למעשה פרויקט יקר בעלות כספית גבוה פי 4 ממה שהיה אמור לעלות פירוק אסבסט במצב רגיל שהאסבסט היה שלם ובקלות ניתן היה לפרק ולפנות אותו .

לכן חשוב מאד לבצע בדיקה לפני גשמים ורוחות קשות ולראות במבנים שיש בהם אסבסט שאין לוח החשמל או מקומות קריטיים בהם יכולה לפרוץ אש כתוצאה מחיבורים כושלים .

וחשוב לא פחות להשקיע בביטוח המבנה שאם חס וחלילה תפרוץ שריפה יהיה לכם איך לחסות את הנזק כי זה נזק כבד משקל שאין לזלזל בו .

במידה ויש לכם חשש והנכם מעוניינים להסיר את האסבסט חברת גג הנגב נותנת שירותי פירוק ופיניו האסבסט ואף חיפי מחדש .

ניתן להתייעץ בנושא עם נציג החברה 050-5256711 יעקב ליבוביץ