• סיבי אסבסט

  • לוחות אסבסט

  • סיבי אזבסט

  • לוח אסבסט

סקר אסבסט

המודעות לסכנות הבריאותיות הטמונות בחומר האסבסט החלה עוד בסוף המאה החולפת, עם חשיפת קשר ישיר בין חומר האסבסט לבין הגברת הסיכון לחלות בסרטן. מודעות זו הגיעה לשיאה עם החלת החוק למניעת מפגעי אסבסט ואבק מזיק בשנת 2011 על ידי כנסת ישראל.

עם הגברת המודעות לסכנות הבריאותיות בחומר האסבסט בכלל, ועם החלת החוק בפרט, החלו להתקיים ברחבי הארץ מגוון נרחב של פעולות פינוי ופירוק לוחות אסבסט במבני ציבור, מבנים תעשייתיים, מכללות, בתי ספר וכדומה. במסגרת החוק, פעולות הפינוי והפירוק של חומר האסבסט חייב להתקיים על ידי חברות המתמחות בכך ומחזיקות ברשותן רישיון (היתר עבודה) מיוחד המוענק מטעם המשרד לאיכות הסביבה. על מנת לבצע את הליך הפירוק ברמה הבטוחה ביותר ועל מנת לצמצם לרמת מינימום כל חשש לפגיעה או מפגע סביבתי- בריאותי במסגרת הליך הפירוק, מומלץ, חשוב ואף ראוי לבצע הליך המכונה סקר אסבסט.

מהו הליך סקר אסבסט ?

סקר אסבסט הינו הליך מקצועי המתבצע על ידי חברת "גג הנגב" המתמחה במתן שירות מקצועי בתחום האסבסט על כל היבטיו. הליך סקר האסבסט הנערך על ידי החברה נועד לבחון את כל ההיבטים הקשורים להליך פירוק ופינוי אסבסט, וכל זאת במסגרת הנחיות המשרד לאיכות הסביבה ובהתאם לתקנות החוק. בין יתר הנושאים הנבחנים במסגרת הליך סקר אסבסט מופיעים הפרמטרים הבאים:

הכנת דוחות המסכמים את מצבם הנוכחי של המבנים בהם מוצבים לוחות אסבסט, הערכת כמויות על פי מטר רבוע, העמדת תכנית פעילות לצרכי פירוק ופינוי לוחות האסבסט, מתן ייעוץ בכל הקשור לתחזוקת מבנים, סילוק פסולת האסבסט למטמנות פסולת המוגדות על ידי המשרד לאיכות הסביבה, שאיבת אבק המורכב מחלקיקי אסבסט, הכנת דוחות בנוגע לתחזוקת מבני אסבסט אשר שימשו כמיכלי מים לצרכי מי שתייה בשעת חירום ועוד.

סקר אסבסט הינו הליך מקצועי המותאם לכל גוף עסקי, ציבורי ופרטי במדינת ישראל, והוא נועד לצמצם בצורה משמעותית את הסיכונים השונים הנלווים להליך פירוק ופינוי אסבסט והטמנת פסולת אסבסט. ביצוע עבודות הפירוק והפינוי על פי תכנית העבודה העולות מתוך סקר האסבסט ומתוך תכנית העבודה המומלצת בסקר, מבטיחה לכם הליך פירוק ופינוי בטוח ובטיחותי.

מעוניין בהצעת מחיר לסקר אסבסט ? נשמח לעמוד לשרותכם !

ניתן לצור קשר בנייד: 050-5256711 או למייל: [email protected]

לקוחותינו בתחום סקר אסבסט