סיכוני אסבסט

פינוי גג אסבסט מחסן

סיכוני האסבסט

במסגרת המאמרים הנכתבים באתר בנושא האסבסט הריני להסב את תשומת ליבכם לסיכונים הכרוכים בכל הקשור לעבדות הסרת אסבסט .

מעט מאד מהלקוחות הפונים אלינו מבינים את חשיבות העסקת אנשי מקצוע העוסקים במלאכת הסרת האסבסט בצורה מקצועית .

פינוי אסבסט

הינה מלאכה הנדרשת לביצוע על ידי בעלי מקצוע שעברו הכשרה לעבודה פינוי ופירוק אסבסט .בנוסף לכל אלא שמנסים לחסוך בעלות הפירוק והפינוי שימו לב הנכם מסתכנים בעבירה פלילית במידה והפירוק של האסבסט עולה מעל 50 מטר שנחשב לעבודה מצומצמת . ישנם הוראות והסברים מפורשים למי מותר לבצע עבדת פירוק ופינוי עבודה בהיקף של 50 מ"ר שזה לבעל הנכס בעצמו או מי מבני משפחתו או חבריו בתנאי שלא יקבל תשלום בגין העבודה ויעמוד בכל התנאים שמוכתבים על ידי משרד איכות הסביבה בכל הקשור לפרוק ופינוי אסבסט .

חשיבות לבחירה של קבלן אסבסט

קבלן מוכר בעל ניסיון ובעל רישיון לעסוק בעבודת אסבסט ורישיונו בתוקף וזה ניתן לבדוק באתר של המשרד לאיכות הסביבה .ישנם קבלנים שאין ברשותם רישיון והם מצליחים לסבן אתכם הלקוחות ומבצעים עבודות פירוק אסבסט ללא היתר .או לחילופין מוציאים על שם קבלן אחר את ההיתר כאשר בפועל אינו רשאי לבצע עבודות אלו על שם אחר .

סיכון בבחירת קבלן שאין ברשותו ביטוח חבות מעבידים .

מסתבר שישנם עשרות קבלנים שפועלים בתחום ללא אישורים ומוכנים לבצע עבודות פירוק אסבסט בכל הנכם חשופים לתביעה אישית על ידי מחיר .בבדיקה קלה לבקש מהם אישור קבלן בתוקף של קבלן אסבסט בנוסף לבקש מהם ביטוח חבות מעבידים בתוקף לעובדיו .הנושא של ביטוח מאד חשוב היות ומדובר בעבודה מסוכנת שרובה נעשית בגובה וכל פציעה או נפילה על ידי הנפגע או משפחתו הזהרו מזה .

בחירת קבלן אסבסט מורשה הינה חובה לשקט שלכם .

חברת 'גג הנגב' עוסקת בכל הקשור לאסבסט במשך 63 שנה.

היום מנהל החברה עוסק בתחום פינוי האסבסט והינו דור שני שעסק בתחום הסיכוך והחיפוי ונותן פתרונות מקצועיים .

חברת גג הנגב תשמח לתת לכם שירות  – לפרטים חייגו: 050-5256711 יעקב ליבוביץ

שיתוף המאמר: